Јусуф Нуркић: "Нисам добио понуду Партизана, а волео бих, сада сам на бироу"

Телеграф пре 25 дана  |  Телеграф.рс
Јусуф Нуркић: "Нисам добио понуду Партизана, а волео бих, сада сам на бироу"

Босански центар Јусуф Нуркић разјаснио је да никада није добио званичну понуду нити је било конкретног контакта од Партизана, али је истакао да би волео да се тако нешто догодило.

Искусни НБА кошаркаш гостовао је у подкасту „КС&О'с“, који води Един Авдић, где је говорио о различитим аспектима своје каријере, али и о могућности да заигра за Партизан. - Никада нисам имао, барем колико ја знам, понуду од Партизана, али бих волео да се то десило – рекао је Нуркић, наговештавајући да би га таква опција свакако заинтересовала и онда је додао: - Сада сам на бироу (рада) - рекао је он. Иако никада није дошло до званичних преговора, његова изјава

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »