Вучић обишао железничку станицу у Орловату: Реконструисаћемо је, као и многе друге

Невсмакс Балканс пре 23 дана  |  Невсмакс Балканс
Вучић обишао железничку станицу у Орловату: Реконструисаћемо је, као и многе друге

Председник Србије Александар Вучић изјавио је, приликом обиласка железничке станице у Орловату у Банату, да ће у наредним месецима реконструисати и ову и многе друге железницке станице.

"Послушао сам једног домаћина са скупа који сам одржао приликом отварања моста Томашевац - Орловат. Замолио ме је да дођем и видим како изгледа локална железничка станица у Орловату. Месец дана касније испунио сам обећање. Пошто сам све видео, сада обећавам да ћемо у наредним месецима реконструисати и ову и многе друге железницке станице. Дела увек говоре више од речи", написао је председник Србије на Инстаграму. Објава коју дели Александар Вучић

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »