Министарка Павков потврдила: Младунци беле чиопе су добро, у току збрињавање и храњење

Телеграф пре 22 дана  |  Телеграф.рс
Министарка Павков потврдила: Младунци беле чиопе су добро, у току збрињавање и храњење

По налогу Министарства заштите животне средине, стручни тим Завода за заштиту природе Србије је, заједно са представницима Општине Стари Град, на терену на локацији Палате „Албанија“, у хитно организованој акцији збрињавања и храњења младунаца беле чиопе.

Желим да обавестим све грађане који искрено брину за беле чиопе у Палати ‘Албанија’ да су, према информацијама са терена, младунци беле чиопе добро и у сигурним су рукама стручњака. У току је акција збрињавања и храњења”, рекла је министарка Сара Павков. Погледајте акцију спашавања Министарка поручује да се о птицама води рачуна, а банер којим је затворен прилаз гнездима биће у најкраћем року премештен на другу локацију. „Ово је још један пример заједништва

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »