Гога Секулић завршила у гипсу: Доживела незгоду пред наступ у Босни, шок уследио тек после изласка из болнице
Мондо пре 27 дана | Драгана Томашевић

Гога Секулић доживела је мању незгоду пред наступ на једној прослави у Босни и Херцеговини, сазнаје Курир.
Певачица је незгодно стала и изврнула ногу, услед чега је задобила угануће. Гога је одмах потражила лекарску помоћ, а након прегледа доктори су јој привремено ставили гипс како би повређени зглоб био стабилизован и како не би дошло до додатних компликација. Она се одмах након указане лекарске помоћи упутила на наступ да испоштује људе, седела је на столици и певала. Чим се врати у Београд, певачица ће се поново јавити лекарима који ће, према препоруци, гипс












