Arnautović stavlja tačku posle Mundijala
B92 pre 20 dana

Marko Arnautović je odlučio da završi reprezentativnu karijeru posle Mundijala.
Iskusni centarfor će ostati u klupskom fudbalu, gde je član Crvene zvezde, ali ubuduće ga nećemo više gledati u dresu Austrije. "Postigao sam sve što sam mogao sa reprezentacijom i mislim da je pravi trenutak da se ode kada je najlepše. Odigrao sam tri Eura, ali karijeru želim da završim na Mundijalu", rekao je Arnautović za "ORF" i osvrnuo se na potez Lionela Mesija i Manuela Nojera koji su se predomislili kada su Argentina i Nemačka obezbedile plasman na veliko












