Agonija koja traje: građani Zrenjanina ostali bez parkinga, automobili završili na trotoarima i zelenim površinama Gradonačelniče šta se dešava?

Volim Zrenjanin pre 6 sati
Agonija koja traje: građani Zrenjanina ostali bez parkinga, automobili završili na trotoarima i zelenim površinama…

Zrenjanin, 2. jun 2026. – Tačno godinu i po dana prošlo je od kada je građevinska inspekcija Grada Zrenjanina donela rešenje kojim je naloženo zatvaranje za korišćenje dva najveća parkinga u naselju 4. jul.

Rešenje je doneto 2. decembra 2024. godine, a Komunalna milicija ga je sprovela 17. decembra iste godine, kada su parkinzi u delu naselja poznatijem kao D2 i zvanično zatvoreni. Kako nam piše jedan stanovnik ovog naselja, parkinzi se nalaze iznad garaža, čiji vlasnici godinama upozoravaju nadležne da im je imovina uništena zbog dotrajalosti i zapuštenosti objekta. Građani navode da se nezvanično moglo čuti da je Grad Zrenjanin revidirao raniji stav i prihvatio

Zrenjanin »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »