Naoružani napadač u Dortmundu predao se policiji – deca bezbedna

N1 Info pre 21 dana  |  N1 Beograd Der Spiegel
Naoružani napadač u Dortmundu predao se policiji – deca bezbedna

Naoružani napadač koji je pucao na policajca u Dortmundu, a zatim satima bio zabarikadiran u stanu sa svojom decom, predao se u sredu ujutru.

Troje dece se dobro oseća, s obzirom na okolnosti, saopštila je policija. Policajac je zadobio lakše povrede – pancir je sprečio teže povrede. Kako piše Špigel, muškarac, za kojeg su nemački mediji pisali da je srpskog porekla, pucao je na policajca, a zatim pobegao u svoj stan. Tamo se zabarikadirao sa svoje troje dece, a zatim su raspoređene specijalne snage. Odobrenje za napad dat je tek posle nekoliko sati. Oko 3.30 51-godišnji počinilac se dobrovoljno pojavio

Povezane vesti »

Svet, najnovije vesti »