Odbojkašice Srbije izgubile od SAD u kombinovanom sastavu, ali se borile do samog kraja
Telegraf pre 19 sati | Telegraf.rs

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije doživela je novi poraz u okviru Lige nacija, ovog puta od reprezentacije SAD rezultatom 1:3 (22:25, 25:18, 16:25, 20:25).
Srpske odbojkašice pružile su solidan otpor trenutnom lideru na tabeli i bez najbitnijih igračica. U pobedničkom timu Ejveri Skiner je osvojila 18 poena, a Logan Eglston 17, uz 14 poena Džordan Tompson. Kod Srbije, Nina Čajić je upisala 18 poena, Anja Zubić 12, a Hena Kurtagić 11. Srbija je zablistala u drugom setu. Ipak, to nije bilo dovoljno da se izdrže naleti SAD. Američke odbojkašice su u naredna dva seta prilično lako došle do prednosti i nove pobede. Ipak, s












