Baš šteta: Odbojkašice porazom završile turnir Lige nacija, mora bolje u Beogradu

Mondo pre 19 sati  |  Milutin Vujičić
Baš šteta: Odbojkašice porazom završile turnir Lige nacija, mora bolje u Beogradu

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije porazom je završila drugi turnir Lige nacija koji se igra na Filipinima.

Odbojkašice su izgubile od Sjedinjenih Američkih Država u jednom vrlo čudnom meču. Na kraju 3:1 za SAD, po setovima 25:22, 18:25, 25:16, 25:20. S obzirom na to da Amerikanke imaju samo jedan poraz ove sezone u Ligi nacija, jedan osvojen set je i više nego dovoljan da odbojkašice zasluže pohvale, međutim ostaće žal jer je malo falilo da osvoje i dva. U prvom setu naše devojke imaće su 19:15, međutim dozvolile su rivalkama da uđu u seriju, da prvo izjednače na 21:21,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »