Još jedan poraz u Ligi nacija: Odbojkašice Srbije izgubile od Amerike

Večernje novosti pre 18 sati
Još jedan poraz u Ligi nacija: Odbojkašice Srbije izgubile od Amerike

ŽENSKA odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u četvrtoj utakmici na turniru B grupe Lige nacija u Pasig sitiju na Filipinima od selekcije SAD rezultatom 3:1 (25:22, 18:25, 25:16, 25:20).

FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages Meč je trajao 96 minuta, a najbolje u našem nacionalnom timu bile su Nina Čajić sa 18 poena, Anja Zubić sa 12 i Hena Kurtagić sa 11. Odbojkašice Srbije, sa učinkom 2-6 i 10 bodova vraćaju se kući, gde ih čeka treća i poslednja nedelja Lige nacija. Srpkinje će u Beogradskoj areni igrati protiv Bugarske (sreda, 8. jul, 20.00), Francuske (četvrtak, 9. jul, 20.00), Nemačke (subota, 11. jul, 20.00) i Holandije (nedelja, 12. jul, 20.00).

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »