Šesti poraz Srpkinja u Ligi nacija, slede velike borbe u Beogradu

Sportske.net pre 1 dan  |  Beta
Šesti poraz Srpkinja u Ligi nacija, slede velike borbe u Beogradu

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas u Pasig sitiju od selekcije Sjedinjenih Američkih Država sa 1:3 (22:25, 25:18, 16:25, 20:25) u poslednjoj utakmici druge sedmice Lige nacija.

Odbojkašice Srbije sada imaju dve pobede i šest poraza i trenutno su 11. na tabeli Lige nacija sa deset bodova. Najefikasnija u redovima Srbije bila je Nina Čajić sa 18 poena, Anja Zubić je upisala 12, a Hena Kurtagić 11 poena. U pobedničkom timu najbolje su bile Ejveri Skiner sa 18 i Logan Eglston sa 17 poena. Srbija će u Beogradu, u okviru treće sedmice Lige nacija od 8. do 12. jula, igrati protiv Bugarske, Francuske, Nemačke i Holandije.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »