"Najponosnija sam žena u Srbiji", Jovana Jeremić ušla u ring kod Tigra: "Otac bi bio zahvalan što si me spasao"
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.rs

Voditeljka Jovana Jeremić javno je čestitala svom partneru, kik-bokseru Milošu Stojanoviću Tigru, nakon njegove nove velike pobede u ringu, ne krijući emocije i ponos zbog uspeha koji je ostvario.
Jovana se oglasila na društvenim mrežama i uputila partneru dirljivu poruku u kojoj je istakla da je njegov trijumf rezultat velikog rada, discipline i odricanja, ali i da je zahvalna što je upravo njega upoznala. - Ljubavi moja, šampione moj, ne postoje reči kojim bih opisala večerašnju sreću. Pobeda je samo rezultat tvoje žrtve. Nešto što je neminovno kod tebe, jer ti si tigar neuništiv i nesalomiv - počela je Jovana. Voditeljka je potom otkrila koliko joj






