"Ostavila me Slađa, idem u ludnicu" Đani šokirao izjavom na aerodromu: Sav u belom, zlatni sat sija na ruci
Telegraf pre 14 sati | Telegraf.rs

Pevač Radiša Trajković Đani vratio se u Srbiju nakon još jednog nastupa.
Po izlasku sa terminala, Đani je čekao prevoz i iako vidno umoran, nije krio dobro raspoloženje. Pojavio se u opuštenom, potpuno belom stajlingu - majici sa kragnom i trenerci, dok je pažnju privukao i zlatni sat na ruci. Dok je stajao ispred aerodroma, društvo mu je pravio i jedan krupniji muškarac. "Idem u ludnicu!" Iako ga je stigao umor od puta i nastupa, pevač nije odustao od svog prepoznatljivog smisla za humor. Na aerodromu je izgovorio rečenicu koja je









