"Ostavila me Slađa, idem u ludnicu" Đani šokirao izjavom na aerodromu: Sav u belom, zlatni sat sija na ruci

Telegraf pre 14 sati  |  Telegraf.rs
"Ostavila me Slađa, idem u ludnicu" Đani šokirao izjavom na aerodromu: Sav u belom, zlatni sat sija na ruci

Pevač Radiša Trajković Đani vratio se u Srbiju nakon još jednog nastupa.

Po izlasku sa terminala, Đani je čekao prevoz i iako vidno umoran, nije krio dobro raspoloženje. Pojavio se u opuštenom, potpuno belom stajlingu - majici sa kragnom i trenerci, dok je pažnju privukao i zlatni sat na ruci. Dok je stajao ispred aerodroma, društvo mu je pravio i jedan krupniji muškarac. "Idem u ludnicu!" Iako ga je stigao umor od puta i nastupa, pevač nije odustao od svog prepoznatljivog smisla za humor. Na aerodromu je izgovorio rečenicu koja je

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »