U Izraelu hospitalizovana druga osoba zbog sumnje na ebolu, nedavno putovala u Kongo
Radio 021 pre 6 sati | Tanjug

Ministarstvo zdravlja Izraela saopštilo je da je druga osoba, za koju se sumnja da je zaražena ebolom nakon povratka iz Demokratske Republike Konga, prebačena u Medicinski centar Šeba. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Ministarstvo je naglasilo da još nije potvrđeno da je muškarac zaražen virusom ebole i da su u toku laboratorijska testiranja, čiji se rezultati očekuju narednih dana, prenosi Tajms of Izrael. Istovremeno, nadležni sprovode epidemiološku istragu kako bi identifikovali osobe koje su bile u kontaktu sa obolelim i utvrdili eventualne veze između sumnjivih slučajeva. Ministarstvo zdravlja Izraela saopštilo je da se sprovodi i identifikacija svih kontakata potencijalno








