Đoković doputovao na Vimbldon, par dana ranije u Atini sreo starog poznanika
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs

Srpski teniser Novak Đoković stigao je u Ol Ingland kompleks, na kom će za šest dana biti započet glavni deo trećeg Grend slema u godini Vimbldona.
Slike su osvanule na društvenim mrežama, a neke je i sam Nole podelio na Instagram profilu. Novak je trenutno osmi teniser planete, a u Londonu će probati da se izbori sa Janikom Sinerom i ostatkom konkurencije, pošto Karlosa Alkaraza nema zbog povrede. Juriće se sedma titula i nadamo se da će biti snage za takav podvig. Nole je nedavno ispao u trećem kolu Rolan Garosa, ali su njegove šanse na travi uvek daleko veće u odnosu na šljaku. Zbog toga vlada optimizam,












