"Saša Popović će mi poslati mentalnu poruku..." Dragana nikad iskrenija u finalu emsije "Nikad nije kasno"
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Dragana Katić voditeljka čuvenog takmičenja "Nikad nije kasno" večeras se pojavila u finalu besprekornog izgleda, na kakvu smo je i inače navikli.
Dragana se osvrnula i na izostanak Žike Jakšića, koji prošle godine nije bio prisutan zbog zdravstvenih problema, kako kaže taj period je bio izazovan. Dragana je ispričala i kako joj jako nedostaje Saša Popović sa kojim je tolike godine sarađivala. - Bilo je teško bez Žike, ne zato što on nije fizički bio prisutan. Bila je velika odgovornost u glavi sam razmišljala da on sedi kod kuće i gleda, pa sam se tu trudila da ne napravimo od toga patetiku, ali da mu damo






