"Imam bag u govoru, uhvati me panika" Žika o zdravstvenim problemima nakon moždanog udara: "Išao sam kod..."

Telegraf pre 5 sati  |  Telegraf.rs
"Imam bag u govoru, uhvati me panika" Žika o zdravstvenim problemima nakon moždanog udara: "Išao sam kod..."

Žika Jakšić sumirao je svoje utiske u finalu takmičenju "Nikad nije kasno".

Kako kaže, sudbine kandidata znaju da ga pogode. Žika je istakao da ovaj šou slavi muziku i ljude. - Imam favorita, ali ovo je moj praznik muzik. Mogao bih da kažem da mi je svejedno ko će da pobedi. Životne priče kandidata ostave utisak na mene, to je normalno. To je moje lično, ostavi utisak na svakog čoveka. Jakšić se suočio sa ozbiljnim zdravstvenim problemima. Imao je moždani udar, a sada se skoro potpuno oporavio, ipak, još uvek, kako kaže, ima bag u govoru.

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »