Najmanje 7 mrtvih i 38 povređenih u Čikagu. Tramp pobesneo: "Zašto me guverner ne zove u pomoć?! Učinio bih grad bezbednim za jedan mesec!"

Blic pre 5 sati
Najmanje 7 mrtvih i 38 povređenih u Čikagu. Tramp pobesneo: "Zašto me guverner ne zove u pomoć?! Učinio bih grad bezbednim za…

Guverner Ilinoisa Džej Bi Pricker, koji je odbijao Trampove inicijative za vojnu intervenciju, za sada se nije oglasio.

Predsednik SAD Donald Tramp ponovo je pozvao na vojnu intervenciju u Čikagu, navodeći da bi mogao brzo da poboljša bezbednost. U seriji pucnjava u Čikagu najmanje sedam osoba je ubijeno, a 38 povređeno od petka uveče, saopštila je danas policija, što je navelo predsednika SAD Donalda Trampa da ponovi svoj poziv na vojnu intervenciju u trećem najvećem gradu u Sjedinjenim Američkim Državama. "Zašto me guverner Pricker ne zove u pomoć? Mogao bih da učinim Čikago

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »