PROTEKLA NEDELJA donela lepe vesti: U Sremskoj Mitrovici rođeno 25 beba

Ozon pre 1 dan
PROTEKLA NEDELJA donela lepe vesti: U Sremskoj Mitrovici rođeno 25 beba

SREMSKA MITROVICA – U porodilištu Zdravstvenog centra Sremska Mitrovica tokom proteklih sedam dana rođeno je ukupno 25 beba.

Prema podacima iz mitrovačkog porodilišta, svet je bogatiji za 17 dečaka i osam devojčica. Nastavljen je trend većeg broja rođenih dečaka, a zdravstveni radnici porodilišta brinuli su o mamama i bebama tokom cele sedmice. Novorođenim Mitrovčanima i njihovim porodicama upućujemo iskrene čestitke i želimo mnogo zdravlja, sreće i lepih trenutaka.

Sremska Mitrovica »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »