Konobar nije dobio bakšiš pa se osvetio gostima: "Moji su mi posle rekli da je to kršenje pristojnosti"

Telegraf pre 7 sati  |  Telegraf Biznis
Konobar nije dobio bakšiš pa se osvetio gostima: "Moji su mi posle rekli da je to kršenje pristojnosti"

Jedan konobar podelio je na internetu priču o tome kako se suočio sa gostima koji mu nisu ostavili bakšiši.

Iako su ga bližnji upozorili da bi zbog ovog poteza mogao da dobije otkaz, on smatra da je njegova reakcija bila potpuno opravdana. Dok neki tvrde da je američka kultura ostavljanja bakšiša potpuno "izmakla kontroli", drugi od nje bukvalno zavise kako bi prehranili svoje porodice i platili račune. Upravo zato je ovaj ugostitelj osetio potrebu da se direktno suoči sa ljudima koji mu nisu ostavili uobičajenih 10 do 20 odsto napojnice. Opisao je kako je pružio

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »