"Dok je ubica pucao, pozvala me ćerka": Ispovest doktorke Stefanović koja je među prvima ušla u „Ribnikar“ nakon masakra

Mondo pre 2 sata  |  Tamara Birešić
"Dok je ubica pucao, pozvala me ćerka": Ispovest doktorke Stefanović koja je među prvima ušla u „Ribnikar“ nakon masakra…

Pred Višim sudom u Beogradu prošle sedmice je izrečena presuda Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima maloletnog ubice iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar".

Kada se spomene 3. maj i OŠ "Vladislav Ribnikar", čega se prvo seća i gde smo mi danas kao društvo nakon ove ogromne tragedije koja nas je zadesila, za emisiju "Redakcija", govorila je dr Ivana Stefanović - Hitna pomoć. "Tog dana sve je počelo kao i 3. maja 2023. godine - bio je lep i miran dan, ali se završio na način koji je zauvek promenio sve nas koji smo ga doživeli. U tom trenutku bila sam na poslu kada me je dete pozvalo i reklo šta se dešava u školi, svojim

Povezane vesti »

Hronika, najnovije vesti »