Prve reči Željka Obradovića po povratku u Panatinaikos, zahvalio se Janakopulosu: "Jedan od najboljih..."

Telegraf pre 1 sat  |  Telegraf.rs
Prve reči Željka Obradovića po povratku u Panatinaikos, zahvalio se Janakopulosu: "Jedan od najboljih..."

Željko Obradović se vratio u Atinu i ponovo preuzeo Panatinaikos posle 14 godina! Danas je na programu i njegova konferencija, na kojoj se obratio novinarima prvi put kao aktuelni šef struke "zelenih". - Hvala Dimitrisu što mi je dao šansu da ponovo budem ovde.

Cenim to. Bio je to lak dogovor i brzo smo se razumeli. Nikada nisam izgubio povezanost sa porodicom Janakopulos i sa ljudima ovde. Želim svima da se zahvalim na načinu na koji su me dočekali - počeo je Obradović. - Ovde sam dolazio sa Fenerbahčeom i Partizanom i svaki put je bilo posebno. Atina je veliki grad. Zaista mi je veliko zadovoljstvo što sam ponovo ovde. Dimitrise, hvala ti što si me pozvao da budem deo jednog od najboljih klubova u Evropi i svetu.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »