Konobar otkrio kako se sveti onima koji mu ne ostave bakšiš

Kamatica pre 4 sati  |  Kamatica
Konobar otkrio kako se sveti onima koji mu ne ostave bakšiš

Iako su ga upozorili da bi zbog tog poteza mogao da dobije otkaz, smatra da je bio u pravu.

Dok jedni tvrde da je američka kultura davanja napojnica „izmakla kontroli“, drugi od njih zavise kako bi prehranili svoje porodice i platili račune. Upravo zato je jedan konobar osetio potrebu da se suoči sa gostima koji mu nisu ostavili uobičajenih 10 do 20 odsto napojnice, piše Mirror. Opisao je kako je svom stolu pružio „vrhunsku“ uslugu, ali su gosti otišli a da ga nisu „nagradili“ sa nekoliko dolara. Na Redditu je napisao:„Dvojica muškaraca došla su na ručak

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »