Željko Obradović: "Hvala ti Dimitrise što sam se vratio, nikad nisam izgubio vezu sa Panatinaikosom"

Mondo pre 3 sata  |  Nikola Lalović
Željko Obradović: "Hvala ti Dimitrise što sam se vratio, nikad nisam izgubio vezu sa Panatinaikosom"

Željko Obradović se vratio u Panatinaikos i imao je šta da kaže na početku svog drugog mandata na klupi atinskih "zelenih".

Nakon što je potpisao ugovor stigao je na promociju zajedno sa Dimitrisom Janakopulosom koji je kada su izašli pred novinare rekao: "Tako je puno!" Zatim je dodao: "Hvala ti puno Željko", nakon čega je usledio jak aplauz nakon čega smo čuli prve reči Obradovića po povratku u Atinu. "Hvala Dimitrise što mi je dao priliku da se vratim ovde. Našli smo se i vrlo smo se lako dogovorili i razumeli. Nikada nisam izgubio vezu sa porodicom Janakopulos i ovim ljudima ovde.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »