Željko progovorio o crno-belima, Obradović otvorio dušu: "Radio sam u Partizanu, bio sam..."
Telegraf pre 3 sata | Telegraf.rs

Željko Obradović se vratio u Panatinaikos posle 14 godina, a danas je održana konferencija za medije na kojoj je Žoc govorio po prvi put još od odlaska iz Partizana i njegovog javljanja.
I na ovoj konferenciji se dotakao Partizana, koliko mu je teško bilo kada je otišao, kao i da je posle napuštanja Parnog valjka gledao da nema dodira sa košarkom. - Ja sam bio trener Partizana i bio sam jako srećan tamo. U novembru sam doneo tešku odluku, zaista tešku. Pokušao sam da radim stvari izvan košarke. Rekao sam i menadžeru da ne želim da radim ništa što ima veze sa košarkom. Nisam razmišljao o ovome - rekao je Obradović, pa nastavio: - Radi svoj posao,












