Željko Obradović: "Bio sam trener Partizana i bio sam srećan tamo"
Mondo pre 2 sata | Nikola Lalović

Željko Obradović se vratio u Panatinaikos i vodiće "zelene" iz Atine u naredne tri sezone, a na konferenciji za medije povodom svog povratka pričao je o raznim temama.
Zahvalio se DImitrisu Janakopulosu što mu je dao šansu da se vrati u klub sa kojim je imao najviše uspeha, a govorio je i o svojoj motivaciji. Pošto je istakao da se tek nedavno odlučio na povratak u Atinu pitali su ga grčki novinari da li je u nekim ranijim momentima kada se vraćao u Atinu sa Fenerbahčeom i Partizanom pomišljao da će nekada imati šansu da se vrati. "Bio sam trener Partizana i bio sam jako srećan tamo.U životu nikada nisam ispred sebe stavljao












