Zlatan razočaran: "Stvarno sam zaspao u drugom poluvremenu"
B92 pre 7 sati

Zlatan Ibrahimović nije bio zadovoljan kvalitetom partije Belgije protiv Irana.
"Crveno đavoli" su odigrali 0:0 i tako opet ostali bez trijumfa, kao i protiv Egipta. "U prvom poluvremenu sam umalo zaspao. U drugom poluvremenu sam stvarno spavao", rekao je Ibrahimović i dodao: "Imali su loptu, ali sa njom nisu ništa uradili. Potrebni su vam igrači koji preuzimaju odgovornost i rade nešto kada je utakmica na mrtvoj tački. Nisam to video. Ako misle da će se kvalifikovati zbog imena na dresovima – varaju se! To mora da se zasluži". Još oštriji je







