Deo Novog naselja u utorak bez tople vode
Radio 021 pre 1 sat | 021.rs

Deo Novog naselja u utorak, 23. juna neće imati tople vode zbog rekonstrukcije vrelovodne mreže u Ulici Seljačkih buna. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Bez tople vode će od 9 časova biti: - Seljačkih buna 53-95; - Bulevar kneza Miloša 20-26; - Bate Brkića 9-15. Normalizacija u isporuci toplotne energije za pripremu tople potrošne vode očekuje se istog dana, u poslepodnevnim časovima.












