"U bolnici sam, ne mogu da hodam"; Oglasila se Dara iz Jasenovca nakon saobraćajke
B92 pre 2 sata

Glumica Biljana Čekić sredinom prošle sedmice je izgubila kontrolu nad automobilom i sletela sa puta, a sada se oglasila za "Blic" i otkrila da se nalazi u bolnici.
Naime, Biljana je kratko za medije rekla da je dobro, ali da trenutno ne može da hoda zbog nateknuća karlice. "U bolnici sam, dobro sam. Nisam u stanju da pričam. Imam blago nateknuće karlice, ne mogu da hodam", rekla je Biljana za Blic kratko. "Ona je upravljala automobilom "škoda" i u jednom trenutku izgubila je kontrolu nad vozilom i probila zaštitnu ogradu i sletela sa mosta. U automobilu sa njom su bile još dve devojke i sve su zadobile povrede", rekao je












