Oglasio se Partizan: Sterling Braun napustio crno-bele!

Telegraf pre 1 dan  |  Telegraf.rs
Oglasio se Partizan: Sterling Braun napustio crno-bele!

Košarkaški klub Partizan zvanično je potvrdio da Sterling Braun napušta Humsku. - Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu.

Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu. Srećno SB - stoji u tekstu. Tridesetjednogodišnji košarkaš bi uskoro trebalo da potpiše ugovor sa Žalgirisom i obuče zeleni dres. Podsetimo, Partizan su dosad napustili Nik Kalates koji je otišao u PAOK, Dilanu Osetkovskom je istekao ugovor, ista sudbina je zadesila i Dvejna Vašingtona, dok je kofere spakovao na kraju

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »