BULIĆ O ZUKORLIĆU: Dosta je govora, građani traže odgovore
RTV Novi Pazar pre 1 dan

Predsednik Stranke budućnosti i razvoja Ferid Bulić oštro je kritikovao atmosferu koja je prethodnih dana stvorena oko deponije Goveđak, navodeći da su pojedini portali, stranice na društvenim mrežama i stranački aktivisti širili poruke koje su, kako tvrdi, dodatno podizale tenzije među građanima.
Bulić kaže da su se tokom krize mogli pročitati komentari u kojima se meštani koji blokiraju deponiju optužuju za navodnu mržnju prema Bošnjacima, kao i poruke da „pet ljudi želi da nema deset hiljada građana“, čime se, prema njegovim rečima, pokušava stvoriti slika da su upravo meštani odgovorni za celokupnu situaciju u Sjenici. „Svi dobro znamo čiju politiku promovišu pojedini aktivisti, profili i portali. Ne može niko da me ubedi da je sve ovo spontano. Vrlo je












