Počelo nevreme u Srbiji! Kiša lije kao iz kabla, snimci su apokaliptičani

Telegraf pre 1 sat  |  Telegraf.rs/ Hit radio
Počelo nevreme u Srbiji! Kiša lije kao iz kabla, snimci su apokaliptičani

Stravičan pljusak praćen gradom zahvatio Požarevac! Kako se vidi na snimku objavljenom na društvenim mrežama, pljusak je bio izuzetno snažan.

Monsunski pljusak nošen vetrom je zahvatio delove Novog Sada. Kako smo već pisali, u ovom času snažni grmljavinski procesi premeštaju se preko Vojvodine, Podunavlja i Braničevskog okruga. Na udaru jakih pljuskova sa grmljavinom su severni delovi Bačke, centralni deo Vojvodine, jug Banata i šire područje Smedereva, Požarevca i Velikog Gradišta. Lokalno ima jakih oluja sa gradom i snažnim gromovima. U toku večeri pljuskova sa grmljavinom u sklopu ovih sistema biće i

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »