Karlik Džons se javio posle trećeg odlaska iz Partizana, poslao misterioznu poruku
Telegraf pre 10 sati | Telegraf.rs

Košarkaški klub Partizan u ponedeljak je saopštio da Sterling Braun više nije igrač tima, pa je tako još jedan u nizu košarkaša napustio klub u poslednjih nekoliko dana.
Dvejn Vašington i Nik Kalates bili su prva dvojica. Braun će u Žalgiris, Kalates u PAOK, Vašington će isto pronaći novi klub, a jedan od onih koji ostaju je Karlik Džons, koji se oglasio na društvenim mrežama. Objavio je na posebnim Instagram storijima oproštaj od tri košarkaša crno-belih, a onda je na poslednjem poslao misterioznu poruku. - Poslednji čovek koji stoji - napisao je Karlik Džons, koji je još tokom sezone dobio produžetak ugovora sa klubom. Jasno je












