"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para", Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"
Telegraf pre 7 sati | Telegraf.rs/ Blic

Starleta i bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić govorila je o svom odnosu sa partnerom Pecom Raspopovićem, kao i o bivšoj drugarici Maji Marinković, sa kojom ju je on ranije prevario.
Subotićeva je bez ustručavanja otkrila detalje njihovog odnosa, tvrdeći da je Maji u jednom periodu finansijski pomagala. - Jesam. Ja sam taj tip osobe i mogu da kažem za sebe da sam veliki džek. Ne volim da meni neko nešto plaća jer se osećam dužna. A kad platim prijateljima ručkove ili večere, ne osećam da mi duguju nešto, šta više, bude mi drago. Njoj sam kupovala svašta, učila sam je i da naruči. Nije imala novca kada se družila sa mnom, imala je nešto što je








