Čačak ponovo podneo zahtev za upotrebnu dozvolu za vidikovac na Kablaru

Radio 021 pre 4 sati  |  Beta
Čačak ponovo podneo zahtev za upotrebnu dozvolu za vidikovac na Kablaru

Grad Čačak podneo je Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture drugi zahtev za izdavanje upotrebne dozvole za vidikovac na Kablaru. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Prethodno je, 9. juna resorno ministarstvo odbacilo prvi zahtev zbog toga što je, kako je navedeno, utvrđeno da nije ispunjeno više formalnih uslova za puštanje u rad vidikovca na Kablaru. Pomoćnik gradonačelnika Čačka Miloš Stevanić izjavio je ranije da se primedbe ministarstva odnose isključivo na proceduralne nedostatke, a ne na kvalitet izvedenih radova, bezbednost ili stabilnost objekta. Izgradnja staklenog vidikovca na vrhu planine Kablar, koja se nalazi u

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »