Kapiten Jokić: Grize me savest zbog Evrobasketa
Sport klub pre 3 sata | Autor: Saša Ozmo

Ne dešava se često, ali uoči FIBA kvalifikacionih prozora Nikola Jokić razgovarao je sa srpskim medijima i poručio je da želi povratak na pravi put sa reprezentacijom posle neuspeha na Evrobasketu.
Prošlog septembra Srbija je bila favorit za zlato, ali je ispala u osmini finala od Finske. „Osećam grižu savesti zbog neuspeha koji smo imali na prošlom takmičenju. Ne mogu kući da odem, da se kod kuće normalno ponašam, da me nije… ne mogu da kažem ’sramota’, ali eto – grize me savest i imam želju da vratimo košarku gde treba da bude“, rekao je Jokić novinarima u hali Aleksandar Nikolić. Selektor Dušan Alimpijević dao je kapitensku traku baš Jokiću. „To je












