Nikola Jokić otvorio dušu: Grize me savest zbog debakla Srbije, imam jednu molbu za navijače...
Kurir pre 2 sata

Nikola Jokić predvodi reprezentaciju Srbije pred nastavak kvalifikacija za Mundobasket, a u obraćanju medijima govorio je o predstojećim utakmicama, novoj ulozi kapitena i bolnom porazu koji i dalje ne može da zaboravi.
Srbija će 2. jula gostovati Švajcarskoj, dok će četiri dana kasnije ugostiti Bosnu i Hercegovinu, a najbolji srpski košarkaš imao je posebnu poruku za navijače. – Nadamo se da će utakmica kod kuće biti pred punim tribinama. Voleli bismo da igramo pred našim ljudima. To je možda i neka molba – da tribine budu pune – rekao je Jokić. Ipak, najemotivniji deo konferencije odnosio se na prethodno veliko takmičenje, na kojem je Srbija eliminisana od Finske. – Osećam grižu












