Jokić: Ne znam da li sam zaslužio, privilegija je i zadovoljstvo biti kapiten Srbije

RTV pre 35 minuta  |  Tanjug
Jokić: Ne znam da li sam zaslužio, privilegija je i zadovoljstvo biti kapiten Srbije

BEOGRAD - Ne znam da li sam zaslužio, mnoga velika imena su nosila kapitensku traku, izjavio je danas u Beogradu košarkaški reprezentativac Srbije Nikola Jokić i istakao da je privilegija i zadovoljstvo biti kapiten nacionalnog tima.

Selektor Srbije Dušan Alimpijević odlučio je da Jokić nosi kapitensku traku na utakmicama protiv Švajcarske i Bosne i Hercegovine kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2027. godine. "Možda i neka moja griža savesti zbog neuspeha koji smo ostvarili na poslednjem takmičenju da mogu kući da odem da se normalno ponašam, da me nije sramota. Želja mi je da vratimo Srbiju gde treba da bude, košarku i sport. Dobio sam privilegiju da budem kapiten. Ima momaka koji su stariji

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »