AMSS: Pojačan intenzitet saobraćaja u utorak
Vranje news pre 2 sata | Vranjenews

Vranje - Saobraćaj u Srbiji biće u utorak pojačanog intenziteta na gradskim saobraćajnicama, prilazima većim gradskim sredinama, kao i na najvažnijim putnim pravcima širom zemlje, saopšteno je iz Auto-moto saveza Srbije (AMSS).
Veći broj vozila prisutan je na putevima koji vode ka turističkim centrima, graničnim prelazima i tranzitnim koridorima. Zbog najavljene kiše, kolovozi će biti klizavi, a očekuje se tada i smanjena vidljivosti i otežan protok saobraćaja, posebno u područjima sa obilnim padavinama. Nema zadržavanja na naplatnim rampama i na graničnim prelazima za putnička vozila, ali ih ima za kamione i šlepere. Teretna vozila na prelazu Batrovci na izlazu iz zemlja čekaju četiri











