Mina Kostić izašla iz "Laze" Pevačica sa kačketom i naočarima na glavi, drži brata za ruku: "Odlično sam" (video)
Blic pre 1 sat

Otpust je ranije odložen zbog nepredviđenih okolnosti.
Mina je inače, dovedena 31. maja uz policijsku pratnju zbog agresije i teške anksioznosti. Pevačica Mina Kostić izašla je danas iz Bolnice "Laza Lazarević", a po nju je došao partner Mane Ćuruvija. Mina je nosila kačket i naočare na licu, nosila je crnu haljinu, a pripadnicima sedme sile kratko se obratila rečima da je dobro. - Odlično sam, dobro se osećam - kratko je poručila pevačica, koja je odmah sa braćom ušla u auto, te su se odvezli u nepoznatom pravcu. Iako












