Mina Kostić izašla iz "Laze": Pevačica sa kačketom i naočarima na glavi, drži brata za ruku (video)
Mondo pre 1 sat | Marina Cvetković

Mina Kostić je nakon više od mesec dana napustila psihijatrisku ustanovu "Laza Lazarević.
Tom prilikom je nosila kačket i naočare na licu, na sebi je imala crnu letnju haljinu, a pripadnicima sedme sile kratko se obratila rečima da je dobro. - Odlično sam, dobro se osećam - kratko je poručila pevačica, koja je odmah sa Kasperom i braćom ušla u auto, te su se odvezli u nepoznatom pravcu. Iako je pevačicin otpust bio zakazan za juče, on je morao biti odložen usled nepredviđenih okolnosti. Pogledajte snimak njenog izlaska: Kasper, koji se ispred bolnice












