Užička deca i ove godine besplatno na bazen na Gradskoj plaži

Užička deca i ove godine besplatno na bazen na Gradskoj plaži

Na sednici održanoj danas Gradsko veće je donelo odluku da korišćenje dečijeg bazena na Gradskoj plaži i ove godine bude besplatno.

Inače, privode se kraju aktivnosti vezano za početak sezone. Bazen je napunjen, Zavod za javno zdravlje Užice je uzorkovao vodu i očekuju se rezultati analiza, nakon čega će sezona biti i zvanično otvorena. Kada je reč o Gradskoj plaži, počelo je punjenje korita, nakon čega će se takođe vršiti analize vode, a početak kupališne sezone zavisiće od rezultata analize. Oglasna tabla

Užice »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »