Alimpijević: „Ne treba da otpišemo nijednog protivnika“
Serbian News Media pre 1 dan

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Dušan Alimpijević izjavio je danas da njegova ekipa ne sme da potceni selekcije Švajcarske i Bosne i Hercegovine, protiv kojih će igrati u predstojećim utakmicama kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. „Ne vidim razlog da mi treba bilo koga da otpisujemo u ovim prozorima.
Pre svega, Srbija je ne tako davno gubila od te Švajcarske, prošli put smo imali zaostatak od 23 poena na poluvremenu, pa smo se uz karakter i ekstra potrošnju vratili i pobedili. Mi jesmo Srbija, mi jesmo košarkaška sila kojom se smatramo, ali ipak su nas prošlost i iskustvo naučili nešto drugo. Sa puno poštovanja moramo da uđemo u sve ove i sve naredne utakmice“, naveo je Alimpijević u razgovoru sa novinarima u beogradskoj hali „Aleksandar Nikolić“.












