Muzika noći u Gradskom kulturnom centru: Još jedno sjajno akustično veče
Užice oglasna tabla pre 10 sati

Muzika noći je akustični trio iz Užica koji čine Olja (vokal), Stonči (gitara) i Ševa (bubnjevi/perkusije).
Nekadašnji članovi kultnog užičkog sastava Quattro V danas publici donose najlepše domaće i strane pop-rock hitove u akustičnom ruhu. Njihovi nastupi spajaju vrhunsku muziku, emociju i blisku atmosferu koja osvaja na prvo slušanje. Muziku noći možete slušati u četvrtak 25. juna sa početkom od 21 čas u bašti GKC-a. Ulaz na događaj je slobodan a rezervacije stolova možete obaviti porukom na profile Ustanove na društvenim mrežama. Oglasna tabla












