Grend slem šampionka neutešna posle drakonske kazne: "Nikada nisam imala pozitivan test"

B92 pre 1 sat
Grend slem šampionka neutešna posle drakonske kazne: "Nikada nisam imala pozitivan test"

Marketa Vondrušova, šampionka na Vimbldonu, oglasila se nakon što joj je izrečena četvorogodišnja suspenzija zbog odbijanja doping kontrole.

Međunarodna agencija za integritet tenisa (ITIA) je ocenila da tokom postupka Vondrušova nije uspela da pruži dovoljno uverljive argumente kojima bi dokazala da nije prekršila antidoping pravila. Čehinja se uskoro oglasila na društvenim mrežama, gde je dala svoju stranu priče. "Buđenje svakog dana, sa neizvesnošću, strahom i osećajem da gubite kontrolu nad sopstvenim životom, nešto je što je teško izraziti rečima. Bio je to neverovatno iscrpljujući i bolan period

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »