Boris Tadić se obratio VJT: Neprimereno je kada vi kao institucija sile ove države rečima pretite nedužnim građanima u montiranim procesima
Nedeljnik pre 1 dan

Lider SDS Boris Tadić obratio se Višem javnom tužilaštvu nakon što su najavili da će se obratiti Visokom savetu tužilaštva i zatražiti hitnu reakciju i osudu narativa koji koristi nekadašnji predsednik Srbije.
Tadić kaže da je reč o novoj predstavi u gebelsovskom teatru apsurda, dodajući da je neprimereno kada institucija sile ove države rečima preti nedužnim građanima u montiranim procesima. “Novi predstava u gebelsovskom teatru apsurda – Više javno tužilaštvo najoštrije osuđuje upotrebu sopstvenih izjava! Pri tom, naravno, menjaju iskaz naknadno shvatajući šta znači poruka „niko se neće izvući“ upućena prema četiri definisane grupe, među kojima su i građani i studenti












