Đurić u Panami: Veoma važno što u Latinskoj Americi imamo podršku po pitanju KiM
Insajder pre 9 sati | Tanjug

Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je danas da je za Srbiju veoma značajno što ima bazu zemalja u Latinskoj Americi koja je podržava kada je reč o teritorijalnom integritetu i suverenitetu.
Marko Đurić Foto: Srđan Ilić Đurić je u Panama Sitiju, gde učestvuje na 31. regularnom zasedanju Ministarskog saveta AKD i 56. Generalnoj skupštini OAD, kazao da je to nešto na čemu mora da se radi. "Nemojmo misliti da je dovoljno da uzmemo zdravo za gotovo i da očekujemo da ćemo, ako ne komuniciramo i ne sarađujemo sa tim zemljama, uvek računati na njihovu podršku. Ne. Samo ako nastavimo da radimo, da se interesno politički i na svaki drugi način uvezujemo, moći












