"Ako je njoj dobar..." Igor X imao buran razvod od Mine, a ovako komentariše Kaspera: Morao da mu se obrati!
Telegraf pre 11 sati | Telegraf.rs/Blic

Pevačica Mina Kostić napustila je danas, 23. juna, psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" nakon 23 dana, a po nju su došla braća, kao i verenik Mane Ćuruvija Kasper.
Dok je boravila u bolnici svakodnevno joj je u posetu dolazio partner i pažljivo brinuo o njoj. Međutim, neke javne ličnosti, poput voditeljke Jovane Jeremić, smatraju da je Mina Kostić završila u bolnici upravo zbog njega. Sa druge strane, mnogi se pitaju i kakav odnos imaju Mane Ćuruvija Kasper i Minin bivši muž, pevač Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, sa kojim pevačica ima ćerku Anastasiju, a sa kojom Kasper provodi dosta vremena. Mane je jednom prilikom












