"Bila sam na psihijatriji mesec dana", pevačica pila 15 lekova, pa odlučila da ode: „Ne znam kad ću se vratiti“

Telegraf pre 1 dan  |  Telegraf.rs
"Bila sam na psihijatriji mesec dana", pevačica pila 15 lekova, pa odlučila da ode: „Ne znam kad ću se vratiti“

Hrvatska pevačica i kantautorka Ane Paška otvoreno je progovorila o jednom od najtežih perioda svog života, kada je nakon višenedeljne nesanice potražila stručnu pomoć.

Njoj je dijagnostikovana vrsta psihoze, a nakon lečenja odlučila je da ode na putovanje biciklom bez detaljnog plana kada će se vratiti i gde će sve ići. Istakla je da joj je trebalo vremena da prihvati da ima problem i da joj je potrebna terapija. - Meni je trebalo nekoliko meseci da odem na psihijatriju i tamo sam otišla potražiti pomoć, bila sam kao: "Dajte mi šta god treba". Bila sam tu nekih mesec dana i onda sam počela ekstremno spavati od tih lekova, pila

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »