Rodik stao u odbranu Vondrušove: "I ja bih im rekao da se gube"

B92 pre 1 sat
Rodik stao u odbranu Vondrušove: "I ja bih im rekao da se gube"

Endi Rodik stao je u odbranu Markete Vondrušove nakon što je bivša šampionka Vimbldona suspendovana na četiri godine zbog odbijanja doping testa.

Češka teniserka, koja je 2023. godine senzacionalno osvojila Vimbldon, kažnjena je od strane Međunarodne agencije za integritet tenisa, ali Rodik smatra da njena verzija događaja ima smisla ukoliko se kontrola zaista pojavila van prijavljenog vremenskog termina. "Ako bi se neko pojavio kod mene u kući u 13 časova, a moj termin je od 5 do 6 ujutru, rekao bih im da se gube", rekao je Rodik u svom podkastu. Nekadašnji prvi teniser sveta naglasio je da je ključna stvar

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »